Upišite se u bazu

Close this search box.

Udruženje obrtnika Viškovo-Kastav-Klana-Jelenje

IME I PREZIME OSOBE ZA ZASTUPANJE: Martin Jerbić, predsjednik Udruženja obrtnika Viškovo-Kastav-Klana-Jelenje

KONTAKT: tel: 051/ 297-926

ADRESA: Saršoni 19, Viškovo 51216

MAIL ADRESA: uo.viskovo@hok.hr

OIB: 79892599606

Udruženje obrtnika Viškovo-Kastav-Klana-Jelenje je neprofitna organizacija koja djeluje od dana 24.prosinca 1999. godine i uvijek je na usluzi obrtnicima, poslovnim ljudima, građanima i svima željnima informacija o osobnom unapređenju rada i života, ali i boljitka našega kraja. Sjedište je to poslovnih susreta, razgovora, predavanja, ali i trenutaka odmora, razbibrige i ugodnog druženja.

Udruženje obrtnika Viškovo-Kastav-Klana-Jelenje djeluje putem svojih cehova: Ceh trgovine, Ceh autoprijevoznika, Ceh frizera i kozmetičara, Ceh proizvodnog obrta, Ceh građevinara, Ceh ugostitelja i turističkih djelatnika i Ceh uslužnog obrta i obrta za intelektualne usluge.

Udruženje obrtnika uključuje se u brojna događanja i manifestacije na području četiri jedinice lokalne samouprave koje teritorijalno pokriva – općina Viškovo, grad Kastav, općina Klana, općina Jelenje te se trudi uvijek biti aktualno, informirati obrtnike o brojnim novostima, zakonima, propisima, a to činimo kroz naš list „Poduzetnički Eho“, te radio-emisiju Obrtničke minute, koja se emitira svake srijede u 12:30 sati na Radio Kastvu.

Brza navigacija