Upišite se u bazu

Close this search box.

Predsjednik

Predsjednika imenuje i razrješava Skupština iz redova članova Udruženja. Predsjednik predsjeda sjednicama Skupštine i Upravnog odbora. Predsjednik predstavlja i zastupa Udruženje obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje u suradnji s ostalim komorama, organizacijama i institucijama u zemlji i inozemstvu.

Martin Jerbić predsjednik je Udruženja obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje u mandatu 2022.- 2026. godine.

Martin Jerbić živi u Viškovu na adresi Saršoni 50. Rođen je 28.01.1966. godine i ima 37 godina radnog staža u trgovačkoj struci. Od 1987. do otvaranja obrta 2003. godine radi kao trgovac, te voditelj skladišta u Slavijaprometu, Brodokomercu, Fiume Tradu i Strijela Komercu u Rijeci.

Martin Jerbić ulazi u obrtničke vode 17.07.1995. godine kada supruga Jadranka Jerbić otvara obrt pod nazivom Pržiona kave „Tina“ . Kao član obitelji on zajednički sa suprugom učestvuje u radu obrta, a 03.12.2003. otvara vlastiti obrt pod nazivom  „Tina“ obrt za uslue i trgovinu.

Martin Jerbić predsjednik je Udruženja obrtnika VKKJ u mandatu od 2022. godine. Od osnivanja obrta do današnjih dana aktivan je u radu Udruženja i uključuje se u sve aktivnosti udruženja i učestvuje u radu tijela udruženja; upravnog odbora i Skupštine udruženja. Od 2018. do 2022. bio je član Skupštine Obrtničke komore PGŽ i član Skupštine Hrvatske obrtničke komore. Član je Udruge 051 i član uprave od 2007. godine, isto tako član je uprave Saveza udruga malih trgovaca Republike Hrvatske.

Osim aktivnog rada u Udruženju obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje i Obrtničkoj komori PGŽ rado se odaziva na druženja i aktivnosti ostalih udruženja obrtnika iz cijele Hrvatske. Aktivno radi na općem boljitku i poboljšanju položaja male trgovine i trgovaca te svojim radom i zalaganjem priodonosi razvoju obrta i obrtništva.

Brza navigacija